Dla IKEA Kraków przygotowaliśmy kampanię online oraz outdoor promującą jeden z najważniejszych działów sklepu i serce każdego domu – kuchnię. Naszą rolą było stworzenie koncept kreacji i komunikacji akcji, zrealizowanie sesji zdjęciowej oraz koordynację lokalnej kampanii.

bO projekcie/bbr / Kuchnia to punkt centralny - serce domu. W związku z tym, zakup mebli kuchennych to ważna decyzja w życiu każdego człowieka. Mając to na uwadze,nbsp; przygotowaliśmy dla IKEA Kraków kampanię i komunikację oferty, która bazowała na 12 korzyściach, jakie klienci sklepu mogą osiągnąć kupując kuchnie w IKEA.

bNasza rola/bbr / Naszą rolą było przygotowanie komunikacji akcji online oraz outdoor na terenie Krakowa i zaprezentowanie 12 korzyści, jakie daje zakup kuchni w IKEA. Byliśmy odpowiedzialni za zrobienie sesji zdjęciowej, przygotowanie konceptu kreacji oraz przeprowadzenie lokalnej kampanii.

bWyzwanie/bbr / Mieliśmy przedstawić 12 korzyści w sposób przejrzysty i klarowny, który pokaże ich siłę i przekona klienta do wybrania kuchni IKEA. Oprócz zaprezentowania 12 korzyści i ofert specjalnych, ważne było także przedstawienie pracowników sklepu jako fachowych i przyjaznych klientowi oraz pokazanie ich w „naturalnym środowisku” – miejscu pracy.

bRozwiązanie/bbr / Kreacja zakładała podkreślenie mnogości oferty przy jednoczesnym zachowaniu czytelności poszczególnych komunikatów korzyści. br /br /W kreacji wykorzystaliśmy postacie pracowników IKEA, którzy na co dzień pomagają w wyborze kuchni. Stali się oni elementem wizerunku akcji. Klient, mając kontakt z kampanią i zaprezentowanym w niej wizerunkiem pracowników, mógł ich jednocześnie spotkać w sklepie podczas zakupów i przekonać się o wysokiej jakości ich obsługi. br /br /Przy tej realizacji kampanii online korzystaliśmy z techniki cinemagraphu, czyli formy pośredniej między zdjęciem a wideo, która uatrakcyjniła komunikację. Kampania bazowała na wykorzystaniu lokalnych mediów, od billboardów po nośniki w środkach komunikacji miejskiej.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą Polityka plików cookie.    AKCEPTUJĘ