Dla Grupy szkoleniowej Nowe Motywacje przygotowaliśmy kompleksowy rebranding marki. Oferujemy także stałe wsparcie w promocji produktów online wykorzystując media społecznościowe i narzędzia e-mailingu.

bO projekciebr //bGrupa Nowe Motywacje od 15 lat skupia firmy specjalizujące sięnbsp;w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój organizacji poprzez wzrost kompetencji pracownika. Firma jest częścią Schouten Global - lidera europejskich szkoleń biznesowych.

Nowe Motywacje to grupa wyspecjalizowanych podmiotów, oferujących: rozwiązania dla firm, rozwiązania dla administracji publicznej, rozwiązania wspierające zarządzanie projektami, eventy integracyjne oraz wsparcie logistyczne dla działów HR.

bZałożeniebr //bGrupa Nowe Motywacje zawsze w centrum stawia człowieka. Wizja ta jest wdrażana poprzez zarządzanie organizacją oraz uwidacznia się w typach szkoleń oferowanych przez firmę.

Podejście to nie było dostatecznie eksponowane w dotychczasowych działaniach marketingowych. Skupienie się na pokazywaniu bogatej oferty i know-how spowodowało utratę wyraźnej wizji marki.

bNasza rolabr //bNaszym zadaniem było maksymalne wyróżnienie komunikacji Nowych Motywacji na tle stosunkowo podobnych do siebie w zakresie wizji innych firm szkoleniowych. Paradoksem jest to, że firmy zajmujące się rozwijaniem kompetencji u pracowników, promują swe usługi wnbsp;odhumanizowany sposób.

 

bRozwiązaniebr //bPrzygotowaliśmy kompletny re-branding strony wizualnej firmy. br /Skuteczny re-branding nie jest możliwy bez zrozumienia istoty biznesu klienta, dlatego przeprowadziliśmy warsztaty strategiczne, w trakcie których wypracowaliśmy wraz z klientem nową wizję marki i strategię komunikacji.nbsp;

Strona internetowa ma przede wszystkim komunikować Nowe Motywacje jako Grupę Firm, które w komplementarny sposób rozwijają potencjał tkwiący w organizacjach. Unikaliśmy przeładowania informacyjnego charakterystycznego dla tej branży.nbsp;Strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z ideą Responsive Web Design (RWD). Zależało nam na tym, aby doskonale prezentowała się na tabletach, często używanych podczas samplingów do pokazywania oferty firmy.br /Wskaźnik powracających odwiedzających plasuje się na poziomie 9,95%.nbsp;br /br /Facebook Nowych Motywacji to miejsce dzielenia się wiedzą. Nie liczymy na imponujące wskaźniki, gdyż ludzie do których kierujemy komunikację, chronią swoja prywatność i nie prowadzą otwartego dialogu z markami. Co ciekawe, Facebook jest największym generatorem ruchu na stronę internetową firmy.

Prowadzimy także regularną kampanię e-mail marketingową, promującą ofertę szkoleń otwartych.br /br /

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą Polityka plików cookie.    AKCEPTUJĘ