Na zlecenie dystrybutora tabletów przygotowaliśmy CI oraz naming marki Plug, opracowaliśmy kompleksową strategię komunikacji oraz wdrożyliśmy stronę www.

bO projekciebr //bSysTrade sp. z o. o. to grupa doświadczonych pasjonatów nowych technologii, realizująca konsekwentnie projekt swojego życia.nbsp;

Oferowane przez organizację urządzenia dają klientom niezawodny dostęp do świata informacji, rozrywki, zakupów on line, wspomnień inbsp;social media.nbsp;Tablety PLUG to najnowocześniejsze technologie wnbsp;zasięgu ręki.

bZałożeniebr //bTablety PLUG to urządzenia mieszczące się kategorii produktów ekonomicznych, jednak ich możliwości technologiczne pozwalają pozycjonować firmę wyżej.

Musieliśmy pokazać, że są to urządzenia dla każdego w rozsądnej cenie.nbsp;Doświadczenie użytkownika miało być związane z naturalnością i dostępnością.nbsp;Tablety markinbsp;PLUG oferująnbsp;doskonałe parametry w przystępnej cenie.nbsp;

Marka jednocześnie miała wyraźnie odróżniać się od niskobudżetowych technologii.br /Firma znana jest z dbania o relacje z klientami i oferuje serwis door tonbsp;door, dlatego postawiliśmy na naturalność.

bRozwiązaniebr //bFirma nawiązała z nami współpracę, nie mając określonej wizji marki. Podczas warsztatów razem znbsp;klientem określiliśmy esencję marki, która promieniuje na tożsamośćnbsp;marki i jej pozycjonowanie.

Esencja marki wpływa na strategie sprzedażowe (PLUG - zawsze blisko klienta), strategie promocyjne (PLUG - autentyczna i szczera komunikacja, która nie unika trudnych kwestii) i wszystkie rozwiązania związane z projektowaniem wizualnym i projektowaniem treści.nbsp;

Zależało nam na pokazaniu szerokiego spektrum zastosowania tabletu, dlatego zorganizowaliśmy sesję fotograficzną, prezentującą tablet używany w naturalnych przestrzeniach.

Strona internetowa przedstawia główne funkcjonalności produktu wnbsp;sposób przejrzysty i prosty, bez konieczności wgłębiania się w jej strukturę. Witryna została zintegrowana ze sklepem on-line.

W okresie przedsprzedaży w ciągu kliku dni klient skompletował zamówienia na wszystkie tablety.nbsp;

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą Polityka plików cookie.    AKCEPTUJĘ