Wierzymy, że projektowanie zorientowane na wspieranie doświadczeń klienta, rozwija biznes

Stawiamy na dedykowane rozwiązania zorientowane na konkretnych odbiorców, a nie na utarte szablony.
Kochamy szczerze nowe technologie i ciągle pracujemy nad tą miłością.
Wierzymy, że odkrycie esencji marki jest konieczne do tworzenia rozwiązań kreatywnych pracujących na biznes klienta.
Wiemy, że istotę marki należy przekuć na wszystkie punkty styku konsumenta z marką. Wiemy, że działania marketingowe są służebne wobec sprzedaży. Nigdy nie chcieliśmy być agencją od wszystkiego.
Za to zawsze chcieliśmy robić to, co umiemy lepiej niż inni.
Nasze kluczowe kompetencje to:

Budowanie marek
Oferujemy warsztaty strategiczne, na których razem z klientem określamy istotę marki. Na podstawie wizji marki opracowujemy branding oraz plan promocji zorientowany na konkretne cele sprzedażowe.

Projektowanie użyteczności
Oferujemy projektowanie zorientowane na doświadczenia klienta. Angażujemy w fazie prototypowania docelowych odbiorców interfejsów, opakowań, treści. Optymalizujemy nasze rekomendacje, aż do osiągnięcia zakładanej efektywności.


Content Design
Oferujemy działania związane z planowaniem, dostarczaniem i zarządzaniem treścią w internecie. Produkujemy angażujące teksty, zdjęcia i grafiki na: serwisy www, profile na Facebooku i do aplikacji. Dobrze wycelowany, wysokiej jakości darmowy kontent jest dzisiaj tym, co przyciąga klientów do e-sklepów.

Kreatywne platformy i aplikacje
Tworzymy w pełni skalowalne serwisy, aplikacje oraz platformy komunikacji on line. Zrozumienie esencji marki, podejście projektowe, które wspiera doświadczenia klienta oraz nasze doświadczenie w projektowaniu kontentu, pozwalają nam wdrażać rozwiązania pracujące na biznes klienta.

Promocja sklepów internetowych
Oferujemy działania promocyjne, których celem jest umożliwienie internautom łatwego znalezienia sklepu i jego oferty w sieci. Zwiększamy ruch w sklepie internetowym, liczbę odwiedzających go Klientów i tym samym e-sprzedaż. Pozyskujemy leady za pomocą kreatywnych akcji taktycznych. Tworzymy newslettery oferujące praktyczną wiedzę i porady. Wykorzystujemy media społecznościowe do marketingu rekomendacji, badania preferencji i stałego angażowania społeczności w świat marki.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą Polityka plików cookie.    AKCEPTUJĘ