Z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspiracji, porad czy konkretnych rozwiązań powstała strona e-otoczenie.pl – platforma produktowo-usługowa, ułatwiająca prace nad stworzeniem wymarzonego otoczenia domu.

Strona e-otoczenie.pl to więcej niż sklep internetowy. Za jej pośrednictwem nie tylko zakupimy produkty do wykończenia przydomowej przestrzeni, terenów publicznych, miejskich, rekreacyjnych czy komunalnych, ale też zamówimy projekt, otrzymamy fachową poradę czy znajdziemy sprawdzoną firmę wykonawczą.

Witryna zapewnia w jednym miejscu szeroki dostęp do koncepcji aranżacyjnych, praktycznych wskazówek, inspirujących galerii, a przede wszystkim do bogatej gamy, precyzyjnie opisanych i atrakcyjnie zilustrowanych produktów.

Źródło pomysłów dla inwestorów, architektów i wykonawców.

Oferowane na stronie wyroby i usługi charakteryzują się najwyższą jakością bazując jednocześnie na najnowszych trendach oraz sprawdzonych rozwiązaniach, ułatwiając realizację kompleksowych jak również niestandardowych pomysłów.

Serwis e-otoczenie.pl został opracowany w bardzo przystępnej, intuicyjnej formie. Poszczególne zakładki, umieszczone w widocznym miejscu strony głównej, zapewniają szybkie i trafne dotarcie do nbsp;interesujących materiałów.

Niemały wpływ na komfort jej użytkowania ma przejrzyste rozłożenie elementów pomocniczych, takich jak wyszukiwarka haseł, lokalizacja punktów sprzedaży, załączniki z ważnymi dokumentami, rozwijane opisy przy zdjęciach, odnośniki do powiązanych zakładek czy stron itp.

Zaprojektuj z nami otoczenie Twojego domu

Poprzez profesjonalnie projekty stworzymy od podstaw wizerunek Twojego otoczenia lub odświeżymy obecny.

Realizuj Swoje pomysły

Dostępne na stronie produkty w prosty i intuicyjny sposób trafią do Twojego koszyka skąd możesz zrealizować swoje zakupy.

Firma Trendmaker Dabigo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. J. została beneficjentem dotacji z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 1 Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020. Nasz nowatorski projekt pt.: „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w obszarze platformy sprzedażowo usługowej e-commerce przez Trendmaker Dabigo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. J.” pokazuje, że również mali przedsiębiorcy, którzy dysponują ograniczonymi środkami na inwestycję w infrastrukturę e-commerce, mogą korzystać z potencjału sprzedażowego Internetu.

Dzięki badaniom rynkowym, prowadzonym głównie na terenach niewielkich obszarów miejskich, uwidoczniliśmy oczekiwania tamtejszych społeczności biznesowych. Nie mogąc liczyć na nieograniczony popyt na terenach swojej działalności, wielu przedsiębiorców szansę na rozwój widzi właśnie w rozwiązaniach e-commerce, pozwalających mocno ograniczyć wydatki związane z przystąpieniem do szeroko pojętej aktywności w sieci internet. Opracowane na etapie projektowym innowacyjne narzędzia (zarówno te z obszaru innowacyjności procesowej, jak i produktowej) pozwoliły zebrać w funkcjonalność jednej platformy sprzedażowej wszystkie elementy realizacji przydomowej inwestycji.

To przestrzeń skupiająca bardzo ważnych dla inwestora specjalistów, od projektantów, którzy inicjują wiele przedsięwzięć aranżacyjnych, przez producentów i dystrybutorów, zapewniających im zaplecze produktowe, po wykonawców z certyfikatami, potwierdzającymi jakość świadczonych usług. Dzięki otrzymanej dotacji mogliśmy podjąć się realizacji przedmiotowego projektu w czasie nieosiągalnym dla firm, które nie korzystają z metod finansowania, jakimi są Dotacje Unijne. A dodatkowe środki umożliwią nam dalsze dynamiczne rozwijanie platformy, poprzez poszerzanie zakresu świadczonych usług, przy jednoczesnej rozbudowie bazy produktów, które będą mogły być użyte przez projektantów do adaptacji otoczenia wokół domu.

Firma Trendmaker otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 1 Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 do projektu pt.: „Wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej w obszarze platformy sprzedażowo usługowej e-commerce przez Trendmaker Sp.J. w Krośnie Odrzańskim”.

Całkowita wartość projektu: 2 934 216,66 zł
Wartość wydatków kwalifikowanych: 2 385 542,00 zł
Kwota dofinansowania : 1 312 048,10 zł

Więcej o Funduszach Europejskich znajdziesz na portalu: funduszeeuropejskie.gov.pl oraz w punktach informacyjnych Funduszy Europejskich

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą Polityka plików cookie.    AKCEPTUJĘ